Kancelářský nábytek Intermont
 
 
doprava zdarma
 
 
nezávazná poptávka Intermont
 
tištěný katalog Montero
PLECHOVÉ SKŘÍNĚ - kancelářský nábytek
PLECHOVÉ SKŘÍNĚ - všechna fakta PLECHOVÉ SKŘÍNĚ - fotogalerie

PLECHOVÉ SKŘÍNĚ

 
Svařovaná skříň
skříně jsou vyrobeny jako svařence z kvalitního ocelového plechu povrchově upraveného práškovou barvou, který vytváří velmi pěkný, hladký, odolný a velmi snadno udržovatelný povrch.

Sestavná skříň
Skříně jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu povrchově upraveného práškovou barvou, která vytváří velmi pěkný, hladký, odolný a velmi snadno udržovatelný povrch. Dodávány jsou v demontovaném stavu – snadná montáž.
Kartotéky – formát A4, A5, A6
Kartotéky jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu povrchově upraveného práškovou barvou, který vytváří velmi pěkný, hladký odolný a snadno udržovatelný povrch. Dodávky jsou ve smontovaném stavu.

Regály kovové – nosnost 50kg a 100kg
Lehké a skladné kovové regály určené k širokému použití v příručních skladech apod. Jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu povrchově upraveného práškovou barvou, který vytvářejí hladký a odolný povrch, který se snadno udržuje nebo jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu. Dodávají se v demontovaném stavu.
Nádoba na tříděný odpad, odpadkový koš
Všechny koše jsou vyrobeny jako svařence z kvalitního ocelového plechu povrchově upravené práškovou barvou, která vytváří pěkný, hladký, odolný povrch, který se snadno udržuje.

ve skupině: Nábytek Montero | Dveře SI Technology | Dřevovýroba Interlignum