Kancelářský nábytek Intermont
 
 
doprava zdarma
 
 
nezávazná poptávka Intermont
 
tištěný katalog Montero
EXCELENT - kancelářský nábytek
EXCELENT - všechna fakta EXCELENT - fotogalerie

kancelářský nábytek EXCELENT

 
Řada luxusního kancelářského nábytku Excelent je vyrobena v moderním a přitom praktickém designu, který vám zpříjemní chvíle při práci nebo vás bude reprezentovat při jednáních. Na exkluzivitě mu dodávají i prvky z ušlechtilých kovů. Díky velkému množství variabilních částí si můžete vybrat přesně to, co potřebujete a poskládat si svou kancelář doslova na míru podle vašeho vkusu.
  • stavebnicový systém umožňuje vybavení kanceláře přesně podle Vašich představ a potřeb
  • 3D grafické návrhy z typového nábytku – ZDARMA
  • žádné poplatky za dopravu, vynošení a montáž firemními montážníky včetně likvidace obalových materiálů
  • Vaše spokojenost = náš cíl
KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Charakteristika nábytku:
Luxusní řada dýhovaného kancelářského nábytku v tradičním a praktickém designu, vyráběného ze široké škály hodnotných dřevin a barevných provedení. Sama skutečnost designového skloubení tří tloušťek použitých plošných materiálů v kombinaci s ušlechtilými kovy a 3D pohledovost každého kusu zvýrazňuje vlastní luxusní provedení.

Materiál:
Základním materiálem pro výrobu kancelářského nábytku řady Excelent je kvalitní eko dřevotřísková deska (českého původu) v kombinaci tl. 37,23 a 19 mm dýhovaná hodnotnou přírodní dýhou a povrchově upravená polomatným lakem. Hrany jsou olepeny dýhou tl. 0,6 mm nebo vrstevnou dýhou tl. 2mm v návaznosti na stupeň namáhání.

Kancelářský nábytek je nabízen v dezénech:
přírodní dýha - americká třešeň, americký ořech, kanadský javor, dub, jasan, buk, olše ve všech škálách moření a povrchových úprav
VIP přírodní dýha - makasar, wenge, zembrano, bělený jasan

Výhody kancelářského nábytku EXCELENT
1) luxusní a nadčasový design
2) hodnotné materiály – přírodní dýhy, ušlechtilé kovy
3) český výrobek

Ukázka 3D grafického návrhu a cenové nabídky.

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK3D návrh rozmístění nábytku a cenová nabídka v pdf ke stažení ZDE.


Kancelářský nábytek EXCELENT v barvách

Tato reprezentativní sestava kancelářského nábytku a pracovních stolů má velmi široké uplatnění a jistě přinese spokojenost všem kteří mají rádi hodnotný nábytek. Nabízí velkou možnost svého uplatnění, barevnou kombinací pak můžeme podtrhnout naši pracovní náplň v tomto excelentním kancelářském nábytku. Žlutou v jejích dalších kombinacích volíme tam, kde jsou velké nároky na soustředění, zelenou v kombinacích tam, kde se hodně pracuje na počítačích, fialovou a starorůžovou tam, kde je třeba fantazie. Červenou a oranžovou pak v těch kancelářích, kde je třeba prosazovat zájmy firmy.


ve skupině: Nábytek Montero | Dveře SI Technology | Dřevovýroba Interlignum